Про ELME MESSER GAAS

Компанія Elme Messer Gaas AS є провідною газовою компанією в Прибалтійському регіоні. Компанія Elme Messer Gaas заснована в 1999 році концернами BLRT Grupp AS (Естонія) і Messer Group (Німеччина) в якості спільного підприємства, яке зайнято в галузі промислових газів на території Прибалтійських країн, а також у Росії та Україні.

Компанія Elme Messer Gaas головним чином виробляє і продає промислові, медичні, харчові та спеціальні гази, а також всіляке обладнання, пов'язане з використанням газу. Серед основних продуктів компанії є кисень, азот, аргон, діоксид вуглецю, ацетилен, водень, гелій і пропан.

На сьогоднішній день в компанії працює більше 200 чоловік. Використовуючи свій науковий і технологічний потенціал, персонал компанії зумів реалізувати більше 220 інвестиційних проектів, які успішно працюють і донині. Персонал компанії, використовуючи більш ніж сторічний досвід компанії Messer Group і базу ноу-хау, безперервно розробляє інноваційні рішення по застосуванню газу в металообробці, нафтової та хімічної промисловості, у харчовій індустрії і медицині.

 

Компанія ELME MESSER GAAS являється членом Європейскої газової асоціації і разом з Messer Group приймає активну участь в її роботі.

 

 

Компания ELME MESSER GAAS в лиці Харківського Автогенного заводу  являєтся членом Української асаціації виробників технічних газів "УА-СИГМА" і приймає активну участь в її роботі.    

 

   
   в Вашій країні:

   Естонія
   Латвія
   Литва
   Росія
   Україна

 Global web
 www.elmemesser.eu

 

Журнал для клієнтів

"Gases for Life"

СВІЖИЙ НОМЕР