Про компанію MESSER GROUP

 

 

 

Messer Group - одна з провідних індустріальних газових компаній. Компанія Messer Group активна на території більш ніж 30 країн у Європі та Азії, а також в Перу і включає в себе більш ніж 60 оперують компаній. Головне підприємство, керівне групою в цілому, знаходиться у Франкфурті на Майні, тоді як управління основними технічними функціями - логістикою, розробками, виробництвом і прикладними технологіями - походить з Крефельда.
 
Від ацетилену до ксенону, Messer Group пропонує один з найширших портфелів продуктів на ринку. Messer Group виробляє і продає кисень, азот, аргон, двоокис вуглецю, водень, гелій, інертні зварювальні гази, спеціальні гази, медичні гази і різні газові суміші. Широкий спектр газів Messer, а також знання і досвід в області застосування газу співробітників компанії, використовуються в різних галузях промисловості. Сюди входять металургія з переробкою металу, хімічна, харчова, фармацевтична промисловості, автомобілебудування, електроніка, медицина, а також дослідницька діяльність і технології захисту навколишнього середовища.

Компанія має сучасні дослідницькі центри, в яких відбувається розвиток прикладних технологій використання газів у різних секторах промисловості, в харчових технологіях і в технологіях захисту навколишнього середовища, в медицині, а також в дослідженні і в науці.

Ім'я компанії Messer Group завжди асоціювалося з професіоналізмом в галузі промислових газів на протязі вже більше 100 років.

З більш детальною інформацією про компанію Messer Group можна ознайомитися на сайті компанії.
 

 

   
   в Вашій країні:

   Естонія
   Латвія
   Литва
   Росія
   Україна

 Global web
 www.elmemesser.eu

 

Журнал для клієнтів

"Gases for Life"

СВІЖИЙ НОМЕР

 

Скачати