Бачення, Місія, Наші цінності

Бачення

Messer Group - важлива промислова група, яка діє на газових ринках Європи і Китаю.

Messer Group є незалежною сімейною компанією і залишатиметься такою. Ми мислимо і діємо рішуче для досягнення постійного успіху на тривалий час.

Ми тісно співпрацюємо з нашими партнерами і суміжними компаніями в області зносу, наплавлення, технології різання, точного машинобудування, забезпечуючи запити наших клієнтів компетентно, надійно і з використанням останніх технологій.

Завдяки цим якостям, наші клієнти та працівники обирають нас.

Місія

Наше сімейне підприємство орієнтується на майбутнє і безперервно враховує різні умови на існуючих ринках. Ми використовуємо наш досвід і знання для позиціонування на нових ринках.

Ми пропонуємо нашим клієнтам широкий вибір технічних, медичних, харчових і спеціальних газів, а також високоякісні послуги та сучасне технічне обладнання та установки.

Наші сучасні технологічні центри проводять дослідження в галузі застосування газів в різних галузях промисловості, в медицині, науці, в харчовій промисловості. У ході цих досліджень активну участь беруть і наші клієнти.

Кваліфіковані співробітники, гнучкість і близькість до клієнта, завдяки присутності на локальних ринках, роблять нас кращим партнером.

Завдяки підприємницькому таланту, вмінню передбачати і безперервному поліпшенню наших процесів, ми збільшуємо додану вартість для наших клієнтів і, таким чином, забезпечуємо наш взаємний успіх в довгостроковій перспективі.

Надійне фінансування і прибутковість гарантують нашу незалежність і підтримують життєздатне зростання.

Наші цінності

Орієнтованість на клієнта

Ми виконуємо індивідуальні потреби клієнтів, таким чином, допомагаємо їм поліпшити конкурентоздатність їхніх товарів і послуг.

Орієнтованість на працівників

Ми навчаємо, розвиваємо і просуваємо активних, ефективних і лояльних працівників. Ми очікуємо від своїх працівників винахідливості і відповідальності в командній роботі.

Відповідальність

Ми серйозно ставимося до наших зобов'язань перед працівниками та суспільством:

  • Безпека: ми забезпечуємо безпеку наших працівників, виконуємо вимоги з техніки безпеки у виробничих процесах, при поводженні з нашою продукцією.
  • Здоров'я: ми встановлюємо робочі стандарти, які гарантують збереження хорошого здоров'я і добробуту кожного індивідуума.
  • Навколишнє середовище: ми докладаємо всі сили і можливості по захисту навколишнього середовища.

Корпоративні зобов'язання

Завдяки відповідальному використанню ресурсів і таланту наших працівників, ми збільшуємо потенціал нашої компанії в довгостроковій перспективі.

Перевага

Наша діяльність ґрунтується на технічному досвіді, інноваційних технологіях, гнучкості та здатності приймати швидкі рішення.

Взаємна довіра та повага

Ми віримо, що наша співпраця заснована на довірі, щирості, прозорості та відвертості. Ми поважаємо і дотримуємося культурних та соціальних традицій країн, в яких ми працюємо.

 

   
   в Вашій країні:

   Естонія
   Латвія
   Литва
   Росія
   Україна

 Global web
 www.elmemesser.eu

 

Журнал для клієнтів

"Gases for Life"

СВІЖИЙ НОМЕР