CRYOSTOP

Посадка деталей

Технологія вживана в машинобудуванні для сполучення деталей - посадка під натягом. Суть методу полягає в охолодженні одного з сполучених елементів конструкції.

В основі методу лежить чисто фізична властивість більшості речовин стискатися в розмірах під дією холоду і розширюватися з ростом температури. У даній технології в якості хладогенту використовується рідкий азот або сухий лід.

Заморозки при ремонті протікань

Набирає популярність технологія - це технологія ремонту або заміни деталей і елементів в трубопровідних системах для рідин за допомогою CRYOSTOP - процесу:

У разі виникнення необхідності ремонту будь-якої ділянки трубопроводу відпадає необхідність повного спорожнення всієї системи. Ділянки труби по обидва боки ділянки, що піддається ремонту можуть бути заморожені за допомогою рідкого азоту або СО2 і дефектну ділянку замінено або відремонтовано.

Процеси створення інертного середовища в пожежогасінні і запобіганні загорянь і вибухів

Принцип роботи систем пожежогасіння за допомогою інертних газів полягає в зниженні рівня кисню в зоні спалаху. За допомогою спеціальних сумішей інертних газів метод може використовуватися навіть в місцях скупчення людей. В якості вогнегасного агента застосовуються такі інертні гази як Аргон, Азот, Вуглекислий газ і їх суміші. Перевага подібних методів полягає у відсутності наслідків застосування подібної технології на відміну від методів боротьби за допомогою води або піни, що приносять деколи більших збитків об'єкту ніж сама пожежа. Подібні системи пожежогасіння застосовуються для забезпечення пожежної безпеки таких об'єктів як музеї та сховища, об'єкти культури, об'єкти виробництва і зберігання електронних систем та комп'ютерного обладнання, офіси та банківські установи.

Створенням інертного середовища також запобігається можливість формування вибухонебезпечних середовищ на об'єктах з високим вмістом пилу або пари робочої речовини.

 

   
   в Вашій країні:

   Естонія
   Латвія
   Литва
   Росія
   Україна

 Global web
 www.elmemesser.eu

 

Журнал для клієнтів

"Gases for Life"

СВІЖИЙ НОМЕР

 

Ваш контакт

Алла Васильевна Кабанова
Заведующий центральным складом

Тел.: +380 57 7280111
Факс: +380 57 7280222