Виробництво пластмас

Бластинг сухим льодом в галузі використання у виробництві полімерів, каучуків і смол, особливо рекомендується для очищення форм або видалення задирок.

Поліровані поверхні форм, залишки пластмас і мастильних матеріалів можна очищати прямо з форм вже встановлених на пресі.

Використовуючи технологію неабразивної чистки сухим льодом, експлуатація пресформи спрощується і стає більш тривалою. Рівень відходів значно знижується.

Бластинг сухим льодом здійснюється швидше і ефективніше, ніж традиційні методи очищення. Цей спосіб очищення не створює вторинних відходів. Після очищення немає необхідності в ніяких додаткових заходах з прибирання.

Після виготовлення формованих гумових деталей, як правило, необхідно видалити задирки, що утворюються при литті. З урахуванням численних вимог, які пред'являються до такого роду виробів, кріогенна зачистка показує себе особливо ефективно з погляду підвищення продуктивності, обробляючи крихкі і/або великовагові деталі.

Ви можете зробити це вручну якщо відливи великі і їх небагато, а можете автоматизувати цей процес за допомогою кріогенного очищення.

3 маленьких пластмасс

Роботизоване очищення

Деякі переваги обробки сухим льодом:

  • Зниження часу простоїв, пов'язаних з очищенням форм, на 90%;
  • Видалення накопичених пластиків;
  • Відсутність сміття в приміщенні після чищення.

Приклади:

До...

... І після

Подивитися відео

 

   
   в Вашій країні:

   Естонія
   Латвія
   Литва
   Росія
   Україна

 Global web
 www.elmemesser.eu

 

Журнал для клієнтів

"Gases for Life"

СВІЖИЙ НОМЕР