Європейська Хартія Дорожньої Безпеки. European Road Safety Charter

Компанія Messer член групи активістів Європейської Дорожньої Хартії Безпеки з червня 2008. Підписуючи Європейську Хартію, ми присвятили себе підтримці спільної мети програми дій Європейського союзу знизити в два рази число смертельних випадків на європейських дорогах до 2010.

Ми тому підписали таке зобов'язання:

Messer Group GmbH, що підписався, представлений доктором Гансом-Джердом Вінендсом, CFO, беруть ініціативу у здійсненні заходів, які перевершують існуючі нормативні вимоги в наступних моментах:

  • підписуючи Європейську Дорожню Хартію безпеки, ми присвячуємо себе привнесенню нашого внеску в спільну мету турботи про життя. Наша компанія тому надає ще більшого значення безпеці і забезпечує безпечне транспортування промислових газів через обережну поведінка наших службовців та водіїв на дорогах. Цілі, що підсилюють розуміння безпеки, настільки ж важливі як способи щодо поліпшення заходів щодо забезпечення безпеки. Наші дії, націлені на посилення безпеки на дорогах Європи, є частиною нашої корпоративної філософії

Це зобов'язання планується здійснювати, залучаючи наших службовців і партнерів.

Працюючи над безпекою на дорогах при перевезеннях вантажів нашим клієнтам, ми намагаємося поліпшити ситуацію з безпекою в тому числі і щодо наших клієнтів!

 

   
   в Вашій країні:

   Естонія
   Латвія
   Литва
   Росія
   Україна

 Global web
 www.elmemesser.eu

 

Журнал для клієнтів

"Gases for Life"

СВІЖИЙ НОМЕР