07.07.2015 / Компанія Elme Messer Gaas AS запустила новий завод з виробництва кисню в Ярваканді

Elme Messer Gaas, одна з провідних газових компаній на ринку Прибалтики, в травні 2015 запустила новий завод з виробництва кисню в Ярваканді, Естонія.

Згідно з договором, укладеним між Elme Messer Gaas і найбільшим виробником склотари Owens-Illinois, Inc. (О-I), новий завод буде повністю покривати потреби клієнта в кисні в обсягах близько 18 млн.м3 на рік.

Завод побудований на виробничих площах споживача, і кисень подається по трубопроводу безпосередньо до скловарної печі. Застосовувана в печі технологія киснево-паливного горіння для плавлення скла дозволяє значно скоротити викиди забруднюючих речовин в атмосферу. Використання технології киснево-паливного горіння сприятливим чином позначається на екології регіону.

«Нова система знижує вміст викидів вуглецю та оксиду азоту в атмосфері і наочно демонструє наше прагнення до сталого розвитку», - прокоментувала Віівіка Реммель, виконавчий директор OI Північно-Східного регіону Європи. «Ми цінуємо професіоналізм і співпрацю з компанією Elme Messer Gaas, яка підтримала нас в реалізації проекту по оснащенню нової склоплавильної печі».

Компанія Elme Messer Gaas реалізувала такий великий проект через свою дочірню компанію VPSA Järvakandi OÜ. Загальні обсяги інвестицій склали близько 5 млн.євро, а реалізація проекту дозволила створити і нові робочі місця.

«Даний проект є унікальним як для компанії Elme Messer Gaas, так і для Естонії в цілому - завод був спроектований і побудований повністю під потреби нашого клієнта, що в черговий раз відображає гнучкість і орієнтованість на клієнта», - прокоментував Ігор Берман, член правління AS Elme Messer Gaas.

 Для довідки:

AS Elme Messer Gaas - провідна газова компанія, що займається виробництвом і продажем різних видів індустріальних, харчових та медичних газів. На даний момент підприємство оперує чотирма повітророзподільними заводами і веде свій бізнес на території п'яти країн: Естонії, Латвії, Литви, Росії та України. Компанія була заснована в 1999 році як спільне підприємство двох великих промислових концернів: BLRT Grupp (Естонія) і Messer Group (Німеччина).

Owens-Illinois (OI)є найбільшим у світі виробником скляної тари і кращим партнером багатьох провідних світових брендів в області виробництва напоїв і продуктів харчування. У 2014 році дохід компанії склав 6,8 мільярда доларів США. У компанії працюють близько 21 100 осіб - на 75 фабриках в 21 країні. Штаб-квартира компанії розташована в місті Перрісберг (Огайо, США). OI поставляє на зростаючий глобальний ринок безпечну, екологічну, чисту скляну тару, що допомагає клієнтам створювати власні бренди. Подробиці на сайті.
 
 
 

 

   
   в Вашій країні:

   Естонія
   Латвія
   Литва
   Росія
   Україна

 Global web
 www.elmemesser.eu

 

Журнал для клієнтів

"Gases for Life"

СВІЖИЙ НОМЕР