28.09.2015 / Riga Food 2015

ELME MESSER GAAS брала участь у продовольчій виставці в Ризі в 2015 році, яка відбулася в Кипсалі Міжнародний Виставковий центр BT1 в період з 02-05.09.2015. Традиційно був проведений конкурс плит, в якому взяли участь понад 30 учасників з різних регіонів Латвії.

Багато латвійських підприємств харчової промисловості, а також учасники з сусідніх країн, Литви та Естонії, продемонстрували широкий спектр різних кінцевих продуктів. Крім того на виставці були присутні учасники з колишнього пострадянського простору, такі як Україна, Білорусь і Узбекистан, а також невелика кількість учасників із Західної Європи. На додаток до демонстрації продуктів харчування проявився широкий спектр обладнання для обробки і приготування їжі.

На виставці RIGA FOOD компанія ELME MESSER GAAS підтримала Олайне коледж механіки і технологій. Метою нашої команди було не тільки сприяти компанії ELME MESSER GAAS, але й підняти інтерес серед студентів і майбутніх фахівців шляхом демонстрації і навчання приготування їжі за допомогою кріогенних технологій і застосування знань природничих наук.
 
 
 
 
 
 

 

   
   в Вашій країні:

   Естонія
   Латвія
   Литва
   Росія
   Україна

 Global web
 www.elmemesser.eu

 

Журнал для клієнтів

"Gases for Life"

СВІЖИЙ НОМЕР