23.09.2015 / Свято металу в Єлгаві, Латвія - Століття металу

Метал-фестиваль у м. Єлгава, Латвія. Всі ми живемо в столітті, яке ми не можемо уявити собі без металу. І фестиваль металу в Єлгаві був доказом цього. Відвідувачі фестивалю мали можливість отримати більше інформації про вік металу: ознайомитися з металом і можливостями його обробки, побачити конкурс зварників, дізнатися більше про професійну кар'єру і освітні можливості в цій сфері, щоб купити продукти, виготовлені з металу, зроблені місцевими майстрами, щоб відчути вібрації металу, дзвін, взяти участь в експериментах, проведених в Естонії в освітньому центрі (Тарту), щоб стати дизайнером роботи і навіть отримати досвід під час водіння машини і моделюванні автомобілів.

Метал фестиваль Jelgava відбувся 5 вересня. Головною подією фестивалю стало відкриття спільного проекту під назвою TehnoBuss Latvija. Проект був зроблений двома організаціями: Асоціація машинобудування та металообробки Латвії та Nordmetall (Німеччина). TehnoBuss є мобільною навчальною лабораторією, яка оснащена Мультимедійними системами і різним експериментальним обладнанням.

Серед компаній, види діяльності яких пов'язані з металом, також були представлені такі компанії як: ELME MESSER GAAS, RUUKKI LATVIJA, SANISTAL, ESAB, FESTO та інші.
 
 
 

 

   
   в Вашій країні:

   Естонія
   Латвія
   Литва
   Росія
   Україна

 Global web
 www.elmemesser.eu

 

Журнал для клієнтів

"Gases for Life"

СВІЖИЙ НОМЕР