12.07.2016 / Elme Messer Gaas в особі ДП «Мессер Україна» першими отримали на ринку України сертифікат FSSC 22000 на виробництво і реалізацію харчового зрідженого азоту

Компанія Elme Messer Gaas, в особі ДП «Мессер Україна», в квітні цього року успішно пройшла сертифікаційний аудит на відповідність стандарту безпеки харчових продуктів FSSC 22000 (Food Safety System Certification) і першою серед газових компаній України отримала сертифікат на виробництво і реалізацію харчового рідкого азоту . Стандарт FSSC 22000 включає в себе такі стандарти: ISO 22000: 2005, ISO / TS 22002-1: 2009 ISO / TS 22003: 2007, ISO / TS 22004: 2005, ISO / IEC 17021: 2011, PAS 223: 2011, PAS 222: 2011 і HACCP.

У харчовій промисловості азот використовується (часто в суміші з діоксидом вуглецю і / або киснем) в якості захисного газу для упаковки хлібобулочних виробів, м'яса, риби, ковбасних і молочних виробів, сирів і жирів, горіхів та інших продуктів, особливо схильних до окислення, часто в споживчій упаковці. Азот, як і вуглекислий газ, зберігає продукти від контакту з киснем. Азот застосовується також як пропіленти, наприклад, у збитих вершках в балончиках. Рідкий азот використовується як охолоджуючий і заморожуючий агент, а також в якості сировини для виробництва азоту газоподібного.

Стандарт FSSC 22000 встановлює вимоги до систем менеджменту безпеки харчових продуктів для організацій, яким в ланцюжку створення і виробництва харчової продукції необхідно продемонструвати свою здатність контролювати небезпеки і управляти пов'язаними з ними ризиками для забезпечення кінцевих споживачів безпечними харчовими продуктами.

Зсередини стандарт ISO 22000 охоплює питання контролю якості сировини, з якої виробляється продукція, питання матеріалу упаковки, а так само доставки готової продукції кінцевим споживачам. Вимоги стандарту FSSC забезпечують контроль на всіх стадіях виробництва рідкого азоту для харчової промисловості, в будь-якому місці процесу - від виробництва і зберігання до реалізації продукції.

Впровадження системи FSSC 22000 свідчить про наступні переваги компанії Elme Messer Gaas: збільшення довіри споживачів до нашої продукції, розширення ринків збуту, збільшення конкурентоспроможності на ринку України, а також додаткові конкурентні переваги при участі в тендерах.

«Отримання сертифікату на виробництво і реалізацію харчового азоту є для нашого клієнта додатковим підтвердженням того, що наша компанія є надійним партнером і постачальником», - прокоментував Сергій Васильович Шаталюк, директор ДП «Мессер Україна».

 

   
   в Вашій країні:

   Естонія
   Латвія
   Литва
   Росія
   Україна

 Global web
 www.elmemesser.eu

 

Журнал для клієнтів

"Gases for Life"

СВІЖИЙ НОМЕР