Дослідницькі центри

Компанія Messer володіє багатим науковим і дослідницьким потенціалом. Різні спеціалізовані дослідні та технічні центри допомагають не тільки в дослідницькій діяльності, але і в навчанні персоналу компанії і представників клієнтів. Різні тестові установки допомагають налаштувати в лабораторних умовах технологічні процеси клієнтів і якісно перенести їх назад у виробничий цикл.

Великий список реалізованих проектів і високий наш професіоналізм дозволяє сподіватися нашим клієнтам на те, що запропонована технологія є найбільш оптимальним рішенням у розрізі ціна/якість.

Messer створив центри технічного вдосконалення в різних країнах відповідно до визначених потреб різних галузей промисловості цих країн.

  • В австрійському місті Гумпольдскирхен (Gumpoldskirchen) Messer виконує науково-дослідну роботу в областях промислових, металургійних технологій, термообробки і технологій горіння, які дуже важливі на ринках, таких як, наприклад, Східна Європа.
  • У Mitry-Mory, Франція, Messer проводить унікальні дослідження по процесах харчової промисловості, а так само для хімічних і фармацевтичних секторів.
  • Messer Group також управляє науково-дослідним центром в Dällikon, Швейцарія, який прокладає шлях до нововведень у процесах зварювання та різання.

Вся дослідницька міць фахівців Messer Group доступна для наших клієнтів інтернаціонально. Messer використовує свої розробки і ноу-хау, підлаштовуючись до специфічних потреб клієнта.

 

   
   в Вашій країні:

   Естонія
   Латвія
   Литва
   Росія
   Україна

 Global web
 www.elmemesser.eu

 

Журнал для клієнтів

"Gases for Life"

СВІЖИЙ НОМЕР