Гелій і надування кульок

Надута гелієм кулька перетворює будь-яку подію в незабутнє свято. Але якщо робити щось не правильно, то свято може бути затьмарене ... Тому не випробовуйте долю, прочитайте дану статтю і будьте щасливі!

На ринку обладнання призначеного для надування кульок гелієм існує два основних типи. Перший (1) - з конусним пружинним клапаном наповнення (наповнення відбувається при натисканні на наповнювальний конус). І другий (2) - з гнучким наконечником наповнення (наповнення відбувається при згинанні гнучкого наповнювального штуцера). Нижче розглянуті варіанти безпечної роботи по наповненню кульок гелієм з обома типами обладнання.

Наполнение шариков:

1

2

1. Візьміть газовий балон з гелієм (колір балона коричневий) і зніміть плівку і ковпачок, що захищають різьбу вентиля. Пам'ятайте, що наявність захисних плівки і ковпачка говорить про те, що балон повний і ним крім Вас ніхто не користувався. Перевірте попередньо відповідність розмірів різьблення вентиля і редуктора. Якщо Ви виявили, що різьба редуктора і вентиля не збігаються за розмірами (на ринку існують декілька стандартів) зверніться до наших фахівців за допомогою!
...........................................................
1 2. Приєднайте редуктор до вентиля, прикручуючи гайку редуктора за годинниковою стрілкою. Пам'ятаєте, в використанні ключів для прикручування редуктора необхідності немає, все робиться від руки! Якщо Ви виявили, що різьба редуктора і вентиля не збігаються за розмірами (на ринку існують декілька стандартів) зверніться до наших фахівців за допомогою!
...........................................................
1 3. Повільно відкрийте вентиль проти годинникової стрілки і переконайтеся, що немає звуків витоку. Намагайтеся не знаходиться навпроти вентиля і наповнювального конуса. Важливо також забезпечити стійке положення балона. Пам'ятайте, що відкриття вентиля повного балона без прикрученого редуктора створює реактивний струмінь, здатний забезпечити балону безконтрольне переміщення, що може травмувати оточуючих.
...........................................................

1

2

4. Надягніть горлечко кульки на конус наповнювально редуктора (1) або гнучкий наповнювальний щтуцер (2) і злегка натисніть на нього. Ви відчуєте, як кулька почне наповнятися. По досягненню необхідного розміру кульки (не перестарайтеся :)) перестаньте тиснути на конус наповнювального редуктора (1) або на наповнювальний штуцер (2).
...........................................................
5. Зав'яжіть горловину мотузочком або стрічкою. Можете також використовувати спеціальні затискні пластикові кліпси. Деякі редуктори для наповнення забезпечені також потайним лезом для обрізки ниток і стрічок для зручності процесу.
...........................................................

1

2

6. Після закінчення роботи необхідно закрити вентиль на балоні (за годинниковою стрілкою) і стравити гелій, що знаходиться в редукторі, надавав на конус редуктора (1) або наповнювальний гнучкий штуцер (2)
...........................................................
1 7. Після стравлювання гелію з редуктора Ви можете безпечно відкрутити редуктор, обертаючи гайку редуктора проти годинникової стрілки.

...........................................................

Зберігання балонів:

  • Зберігайте балон далеко від доступу дітей і сторонніх;
  • Уникайте нагрівання балона вище 50ºC;
  • Зберігайте в добре провітрюваному приміщенні. У разі витоку гелій може замістити кисень повітря і зробити атмосферу не придатну для дихання;
  • Зберігайте балон завжди з закритим вентилем і, випущеним гелієм з редуктора (при приєднаному редукторі)

Транспортування балонів:

  • Транспортуйте балон тільки при знятому наповнювальному редукторі;
  • При транспортуванні легковим автотранспортом балон необхідно розташувати вентилем у бік центру автомобіля;
  • При транспортуванні забезпечте фіксацію балона для запобігання переміщення балона;
  • Зверніть увагу на те, щоб вентиль балона не стикався з іншими предметами, здатними при транспортуванні відкрити його;

При будь-яких питаннях зверніться до наших фахівців!

 

   
   в Вашій країні:

   Естонія
   Латвія
   Литва
   Росія
   Україна

 Global web
 www.elmemesser.eu

 

Журнал для клієнтів

"Gases for Life"

СВІЖИЙ НОМЕР