Технології

Компанія Elme Messer Gaas розвивається і, будучи частиною Messer group, пропонує своїм клієнтам досвід більше 110 років на газовому ринку, надійні партнерські взаємини, краще співвідношення ціна/якість і сучасні технології. Починаючи з моменту заснування Elme Messer Gaas в 1999 році, компанія приділяла особливу увагу професійному зростанню своїх співробітників, які на сьогоднішній день є провідними фахівцями у своїй галузі.


В.Сікерін - провідний спеціаліст по прикладним технологіям ELME MESSER GAAS

Messer доводить знову і знову, що інноваційні газові рішення можуть змінити сам підхід у застосуванні і можуть бути причиною того, що деякі технології з'являються взагалі. Філософія Messer дуже проста: потреби наших клієнтів - джерело наших нововведень. Messer завжди думає в нових напрямках і вдосконалює свій розвиток через сприйняття процесів клієнтів.

«Ми з Вами, експерти у Вашій області і у Вашому регіоні!».

Messer створив центри технічного вдосконалення в різних країнах відповідно до визначених потреб різних галузей промисловості цих країн.

  • В австрійському місті Гумпольдскирхен (Gumpoldskirchen) Messer виконує науково-дослідну роботу в областях промислових, металургійних технологій, термообробки і технологій горіння, які дуже важливі на ринках, таких як Східна Європа.
  • У Mitry-Mory, Франція, Messer проводить унікальні дослідження по процесах харчової промисловості, а так само для хімічних і фармацевтичних секторів.
  • Messer також управляє науково-дослідним центром в Dällikon, Швейцарія, який прокладає шлях до нововведень у процесах зварювання та різання.

Вся дослідницька міць фахівців Messer доступна для клієнтів інтернаціонально. Messer є найщасливішою компанією, оскільки знає, як використовувати свої ноу-хау для своїх клієнтів, підлаштовуючи їх до специфічних обставин клієнтів.

 

   
   в Вашій країні:

   Естонія
   Латвія
   Литва
   Росія
   Україна

 Global web
 www.elmemesser.eu

 

Журнал для клієнтів

"Gases for Life"

СВІЖИЙ НОМЕР