Транспортне охолодження

Siber система

Messer розробив у співпраці з Olivo Cold Logistics, французьким виробником ізотермічних контейнерів, так звану "SIBER-систему", щоб гарантувати повну логістичний ланцюг охолоджених і заморожених продуктів згідно HACCP (Hazard Analysis and Critical Control Points, що в перекладі означає «Аналіз ризиків і критичні точки контролю ») з кращими економічними показниками. SIBER-система використовує переваги сухого снігу двоокису вуглецю, який безпосередньо виробляється з рідкого двоокису вуглецю (LCO2) на місці.

У верхній частині такого контейнера знаходиться запатентований SIBER-контейнер, який розділений на 2 ізольовані частини. На основі різних процесів переходу енергії холоду в цих двох частинах побудований гнучкий процес використання контейнера для охолодження (0 °C до 3 °C) або заморожування продукції (-20°C до -25°C).

За допомогою заправного пістолета вводиться рідкий двоокис вуглецю, який при необхідності сублімується при атмосферному тиску і перетворюється на холодний сухий сніг з двоокису вуглецю (-78°C). Продукція в контейнері може зберігається таким чином більш, ніж 24 години при заданій температурі і при температурі навколишнього середовища приблизно 30°C. Навіть при частому відкритті контейнера температура дуже швидко відновлюється. Обслуговування, як і заправка займає мінімальний час і сам процес логістики документується і повністю відповідає вимогам (згідно HACCP).

Транспортне охолодження Cryo2pack

ССистема CRYO2PACK®, розрахована на виробництво пакетів сухого снігу з рідкого CO2 в потрібний час і в необхідній кількості, у відмінності від сухого льоду, який необхідно завчасно замовляти і, який зберігається не більше 5 днів. Це досягається подачею рідкого CO2, зі стаціонарного резервуара зберігання через ізольовану лінію до насадки з пакетами. Результат - сухий сніг з температурою майже -80°C і газ CO2. Сухий сніг залишається в пакеті з целюлози/поліпропілену. Таким чином, висока охолоджуюча здатність сухого снігу стає доступною у швидкому, зручному і економічному варіанті.

Технологія CRYO2PACK® застосовується в 2 типах систем, залежно від вимог клієнтів:

  • Мануальний CRYO2PACK®, який виробляє сухий сніг в одному окремому пакеті від 200 г до 1000 г снігу (продуктивність максимально 100 пакетів на годину).
  • CRYO2PACK® 2X5, який виробляє по 5 пакетів сухого снігу ємністю до 3 кг в безперервному режимі (продуктивність CRYO2PACK® 2X5: до 200 пакетів на годину).

Транспортне охолодження Snowline

Messer розробив разом з Electrocalorique, французьким виробником термоконтейнерів, так звану "систему SNOWLINE", щоб гарантувати повний логістичний цикл охолоджених підготовлених продуктів згідно HACCP при відмінних економічних показниках.

SNOWLINE ідеальний для лікарень, будинків престарілих або схожих установ, де продовольче постачання відбувається з наперед приготованих в центральній кухні продуктів і індивідуально доставлених споживачеві:

  • Під час транспортування продукти залишаються холодними за допомогою використання сухого льоду (+ 2°C) і можуть підігріватися після цього в термоконтейнері до температури споживання і вже тоді подаватися на стіл.
  • Інтегрована технологія враховує внутрішню температуру контейнера, так що продукти досягали температури споживання 70°C до попередньо відібраної дати і часу, а салати і десерти залишаються при цьому прохолодними (менше 8°C).

Споживачі можуть обслуговуватися одночасно або індивідуально. Кожен контейнер забезпечений датчиками для кожного підноса. За допомогою заправного модуля CO2 точно розраховується маса сухого снігу, що впорскується в верхній контейнер. Обслуговування, як і заправка займає мінімальний час і сам процес логістики документується і повністю відповідає вимогам (згідно HACCP). При розвитку цієї технології Messer надавав значення простоті використання і високій надійності.

Технологія Freshbox®

Гігієнічне, практичне і раціональне пакувальне рішення, що дотримуються всіх вимог температурної логістики. Дійсно, ця нова запатентована упаковка дозволяє зберегти свіже м'ясо, упаковану рибу, домашню птицю або інші швидкопсувні продукти, а також наприклад медикаменти, до 72 годин.

Надійна технологія Freshbox®, дає споживачеві гарантії свіжості тоді, коли іншими способами це складно реалізувати. Тепер підприємства громадського харчування при транспортуванні і продажу заморожених чи охолоджених продуктів, можуть гарантувати доставку малих кількостей на будинок або на заходи, не вдаючись до використання спеціалізованого транспорту. Лінійка контейнерів представлена ​​двома моделями 16 і 60 літрів, з розмірами відповідно 400x300x360 мм і 600x400x470 мм. Freshbox®, завдяки своєму відділенню для заповнення сухим льодом, гарантує свіжість і гігієнічне збереження продуктів.

Заправка дозується після завантаження продуктів, згідно температурі навколишнього середовища і бажаному часу збереження в холоді. Товщина полістиролу сприяє оптимізованій теплоізоляції. Одноразовий контейнер Freshbox® - гарантія відсутності бактеріологічного ризику для споживача.

Дозволяючи більш гнучке управління відправленнями, Freshbox® представляє різні переваги для відправника. Практично вона полегшує упаковку, збереження крайнього терміну споживання. Завдяки розумній асоціації пінополістиролу і сухого льоду, упаковка цілком охороняє продукти від усіх зовнішніх загроз (високі температури, неделікатні маніпуляції).

Для прикладу: для одного контейнера, для підтримки температури всередині + 2°C, при температурі навколишнього середовища 15°C, досить 2,3 кг сухого льоду. Транспортну частину логістики можна делегувати традиційними експедиторським компаніям, або ж при бажанні оптимізувати період поставки використовуючи експрес доставку. Висока надійність Freshbox® приваблює також і постачальників медичних продуктів (аналізи медичних та продовольчих лабораторій, банків органів і т.д.).

Є питання? Зв'яжіться з нами!

 

   
   в Вашій країні:

   Естонія
   Латвія
   Литва
   Росія
   Україна

 Global web
 www.elmemesser.eu

 

Журнал для клієнтів

"Gases for Life"

СВІЖИЙ НОМЕР

 

Скачати

Ваш контакт

Алла Васильевна Кабанова
Заведующий центральным складом

Тел.: +380 57 7280111
Факс: +380 57 7280222