Охолодження бетону та цементу, заморозка грунту, очищення стічних вод

Заморозки ґрунту для проведення робіт

Стабільність ґрунту і рівень ґрунтових вод мають вирішальне значення при ритті котлованів і прокладці тунелів. Виконання таких робіт часто стикаються з проблемами пов'язаними зі стабільністю ґрунту і відносно високим рівнем ґрунтових вод, які досить важко, а іноді й неможливо вирішити за допомогою традиційних методів стабілізації ґрунту. Ці проблеми часто безпосередньо пов'язані з ризиком не тільки для робочого персоналу, що виконує такі роботи, але і для споруд та населення, особливо якщо роботи ведуться в містах і в безпосередній близькості від промислових і житлових будівель. Там де немає можливості вирішити виникаючі труднощі за допомогою традиційних технологій стабілізації ґрунту на допомогу приходять технології заморозки за допомогою рідкого азоту, особливо тоді коли фактор часу має велике значення.

Сповзанню ґрунту і проривів ґрунтових вод можна поставити надійний заслін, перетворивши необхідну ділянку в моноліт за допомогою глибокої заморозки рідким азотом.

Охолодження свіжого бетону рідким азотом

Охолодження свіжого бетону - стало вже традиційним методом, що використовується у великих будівельних проектах, таких як будівництво мостів і естакад, основ електростанцій і дамб, великих монолітних конструкцій і т.д. Великі геометричні розміри і маса конструкцій, що заливаються, призводять до різниці температур на поверхні і в "середині" такого моноліту. Різниця температур призводить до виникнення термічних напружень в конструкції, наслідком яких є виникнення і розвиток мікротріщин. Тріщини "всередині" моноліту призводять до ослаблення конструкції, тріщини ж що виходять на поверхню слугують провідним мостом для вологи яка потрапляючи на армування викликає з часом корозію і служить додатковим послаблюючим фактором.

Охолодження свіжого бетону, з використанням охолодження цементу

 

Вимоги до функціональної надійності будівель і відповідальних будівельних конструкцій часто призводять до необхідності контролювати і обмежувати максимальну температуру свіжого бетону, що застосовується при будівництві таких споруд. Мета таких обмежень - запобігти утворенню тріщин що викликаються тепловими напруженнями в конструкції. Це призводить до необхідності вибирати найбільш ефективні та економічно доцільні методи охолодження. Одним з таких методів є технологія охолодження цементу рідким азотом або вуглекислим газом безпосередньо перед змішуванням або завантаженням в силосні башти.

Нейтралізація стічних вод

Лужні стічні води виникають в різних видах промислового виробництва.

 

   
   в Вашій країні:

   Естонія
   Латвія
   Литва
   Росія
   Україна

 Global web
 www.elmemesser.eu

 

Журнал для клієнтів

"Gases for Life"

СВІЖИЙ НОМЕР

 

Скачати

  • Будівництво без тріщин

    Кріогенне охолодження допомагає уникнути тріщин в бетонних конструкціях та підвищити якість

Ваш контакт

Алла Васильевна Кабанова
Заведующий центральным складом

Тел.: +380 57 7280111
Факс: +380 57 7280222