Медичні гази і суміші

Сфера охорони здоров'я, як інші сфери людської діяльності, не може впоратися без використання газів і газоподібних сумішей. Їх використання дуже широке і може бути розділене на дві основні групи в залежності від стану, в якому газ знаходиться, тобто на газоподібні або рідкі.

Основні види газу, використовувані в медицині наступні: рідкий і газоподібний кисень медичної якості, N2O (закис азоту), рідкий азот, рідкий гелій, CO2 (вуглекислий газ), та інші гази і суміші, використовувані в спеціальних сферах медицини, типу NO, використовувана у разі захворювання ARDS (Гострий Синдром дихальної недостатності) як знеболюючий засіб, реанімаційний або засоби інтенсивної терапії (JIP), C3F8 і SF6 для використання в хірургії ока, і т.д. Всі гази і суміші, як при використанні у сфері охорони здоров'я так при виробництві і розподілі, вимагають дуже жорсткого контролю виробництва, суворого дотримання встановлених умов розподілу та зберігання і останнє, але не в останню чергу, схвалення відповідними компетентними органами типу Міністерства охорони здоров'я або державного регістра ліків.

Гази для виробництва фармацевтичних препаратів

В виробництва фармацевтичних препаратів, гази та їх суміші використовуються насамперед для контролю та аналізу. Серед них - гази, які є необхідним інструментом у проведенні хімічних досліджень речовин: гелій, аргон, синтетичне повітря, азот, водень, і т.д. Всі ці гази та їх суміші використовуються в високоточних хімічних процесах з високими вимогами щодо їх чистоти, яка підтверджується випробуваннями з використанням первинних стандартів. Чистота цих газів виражається; наприклад, 4.6, 5.0 або 6.0. Перша цифра описує число дев'яток, у той час як друге число відповідає цінності останньої цифри після коми. Наприклад, гелій 4.6 відповідає чистоті на 99.996% газу гелію; азот 6.0 - газ чистоти 99.9999%. Для газів такої високої чистоти, необхідно використовувати тільки устаткування (редуктори, з'єднання, тощо), рекомендоване виробником.

Терапія кисню

Терапія кисню - метод обробки та регенерації, заснованої на принципі інгаляції адекватних доз кисню. Вона використовується успішно для того, щоб вирішити проблеми зі здоров'ям, пов'язані з невідповідною атмосферою для пацієнтів з серцевими захворюваннями, які не викликані органічними змінами в організмі, для того, щоб знизити високий кров'яний тиск або у випадках болю, викликаного органічними змінами або головними болями.

Терапія кисню допомагає насамперед судинній системі і відновлює перевантажені м'язи, відновлюючи фізичну витривалість. Завдяки новій технології, кисень може використовуватися в спортивно-оздоровчих центрах, протягом фізіотерапії або спортивного навчання.

Існують кілька систем або підходів. Є системи спроектовані насамперед для користувачів, які рухливі і тому знайдуть використання для мобільного контейнера кисню, який може бути використаний в будь-який час. Системи незалежні від постачання електроенергії; вони складаються з двох частин - основної 32-літровий контейнер для використання в приміщенні і мобільний 1,5-літровий переносний контейнер для мобільних користувачів, при ходьбі, робочої діяльності, і т.д.

Інші системи працюють як концентратори кисню, що означає, що атмосферний азот відділяється від кисню в молекулярних осередках, і використовуваний газ виходить безпосередньо з повітря. Це усуває будь-яку маніпуляцію з циліндрами тиску, і т.д. Інструмент залежить від методів подачі електроенергії і не обладнаний портативною одиницею, але може бути обладнаний заповнювачем портативних циліндрів тиску. Вона розроблена для роботи з нерухомими пацієнтами, в лікарнях і центрах фізіотерапії, а також для домашніх умов утримання хворих.

 

 

   
   в Вашій країні:

   Естонія
   Латвія
   Литва
   Росія
   Україна

 Global web
 www.elmemesser.eu

 

Журнал для клієнтів

"Gases for Life"

СВІЖИЙ НОМЕР

 

Скачати

Ваш контакт

Александр Гетьманский
Консультация и сопровождение проектов по внедрению технологий с применением газов в различных отраслях промышленности
getmanskiy@emu.com.ua

Моб.: +380 67 5395135